BMW iX2
eDrive20 67 kWh | M-sport | Camera |
Direct kopen, basisprijs: € 36.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 36.950,-
LEASEPRIJS: € 503,30 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.107,44 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW iX2 |
|---|---|
| Uitvoering: | eDrive20 67 kWh | M-sport | Camera | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 1 juni 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 69.628 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | groen |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 503,30 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 36.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.860 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterruitverwarming
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
- Speciale kleur
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Kunstlederen bekleding
- Sportief interieur
- Sportief interieur
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Roll Stability Control
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- achterspoiler onderscheidend
- achterspoiler onderscheidend
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonome parkeerfunctie
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kruisend verkeer detectie
- lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- microvezel interieurdelen
- microvezel interieurdelen
- M Sportpakket
- M Sportpakket Pro
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sfeerverlichting
- smartphone integratie
- sportstuur leder
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- unikleur/pastel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- warmtepomp
- zwarte (glans) exterieur delen